Aktualności

Piknik Rodzinny

Data dodania: 2018-06-16

      Dnia 16 czerwca 2018 roku, przy Szkole Podstawowej w Faściszowej odbył się PIKNIK RODZINNY, który od siedmiu lat jest tradycją naszego środowiska.
      W tym wyjątkowym dniu, plac szkolny zapełniał się z minuty na minutę. Imprezę otwarł dyrektor szkoły, pan Adam Zawada, który na wstępie gorąco powitał wszystkich gości i serdecznie podziękował osobom, które przyczyniły się do organizacji tej uroczystości, wręczając pamiątkowe statuetki ,, PRZYJACIÓŁ SZKOŁY MARZEŃ” oraz pisemne podziękowania w formie dyplomów.
      W tym wyjątkowym dniu plan imprezy był niezwykle bogaty. Panie animatorki czasu wolnego dostarczały dzieciom mnóstwo pozytywnej energii i dużej ilości prawdziwie zakręconych atrakcji. Dzieci wzięły udział w ciekawych zabawach, konkurencjach z atrakcyjnymi nagrodami i pokazie gigantycznych baniek mydlanych. Panie z FAMILY FUN spisały się znakomicie!
       Nasi milusińscy mieli również okazję ,,sprawić sobie” kolorową oryginalną fryzurę oraz ciekawe, niecodzienne motywy wymalowane na twarzach lub rękach.
       Nasze niezastąpione mamy z Rady Rodziców wzmacniały nas smakołykami: ciastami i owocami oraz zachęcały do kosztowania specjałów z grilla: kiełbasek i karkówki. Smakoszy: popcornu, waty cukrowej i lodów również nie ominęły degustacyjne przyjemności.
        Wszystkie obecne w tym dniu dzieci, z ogromnym przejęciem i całkowitym zaangażowaniem wzięły udział w konkursie ,, POSZUKIWANIE SKARBU” , w którym główną nagrodą była upragniona przez wszystkich deskorolka wraz z wyposażeniem, ufundowana przez Państwo: Agnieszkę i Bogusława Izworskich. Emocje podczas poszukiwań udzieliły się również rodzicom, którzy nie byli w stanie odmówić sobie przyjemności jaką daje znalezienie ukrytego skarbu. Udało się to uczennicy klasy piątej – Agacie Osysko. Gorąco jej gratulujemy!!!
       To nie koniec atrakcji, gdyż wszystkich uczestników pikniku zaskoczył pokaz motocyklowy . Największą frajdę mieli niezaprzeczalnie chłopcy!
       W dalszej części imprezy chętne dzieci zaproszone zostały do ozdabiania w dowolny, wybrany przez siebie sposób gipsowych figurek zwierząt i tekturowych malowanek, które po skończeniu pracy dzieciaki otrzymały w prezencie od pani Bogusławy Haus.  Niezwykłym zainteresowaniem uczestników pikniku cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia i magiczny zamek z piłkami.Kolejnym punktem programu był mecz piłki plażowej. Do rozgrywek zgłosili się ojcowie wraz z synami. Każdy zawodnik zwycięskiej drużyny otrzymał nagrodę. W tym wesołym, kolorowym, pełnym atrakcji, zabaw, nagród i niespodzianek dniu nikt się nie nudził i nie marudził!
       Dziękujemy więc z całego serca tym wszystkim, bez których ta impreza nie byłaby tak wspaniała i niezapomniana. Państwu: Elżbiecie i Łukaszowi Wójcikom;  Agnieszce i Bogusławowi Izworskim; Państwu: Agnieszce i Mariuszowi Osyskom, Anecie i Jackowi Kluzikom, Lucynie i Władysławowi Cyganom, Radzie Rodziców, która tak ochoczo i ofiarnie zaangażowała się w przygotowanie imprezy. Paniom: Paulinie Kochan, Agnieszce Sarneckiej, Annie Rogus, Krystynie Matras, Bogusławie Haus oraz panu Markowi Śmiałek. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie, radosną zabawę i wspólne świętowanie, które integruje, zbliża ludzi, buduje więzi, ułatwia otwarcie się na świat i na drugiego człowieka.
       Do miłego zobaczenia za rok !!!

                                                                               Opracowała -Ewa Cetera - koordynator uroczystości.