Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Data dodania: 2018-06-22

      Dnia 22.06.2018 r. wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jacka Malczewskiego
w Faściszowej świętowali zakończenie roku szkolnego i z wielką radością przywitali wakacje.  Społeczność szkoły postanowiła uczcić ten wyjątkowy dzień biorąc udział w uroczystej Mszy świętej dedykowanej przede wszystkim uczniom, ale też gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły,
a także rodzicom. Wszyscy mieli okazję podziękować za miniony rok i życzyli sobie wzajemnie udanych, bezpiecznych wakacji.
      Druga część tejże uroczystości odbyła się na terenie szkoły. Nastąpiło uroczyste odśpiewanie hymnu państwowego, po czym Dyrektor szkoły wygłosił przemówienie skierowane do zebranych. Uczniowie, którzy wyróżnili się wzorowym zachowaniem, bardzo dobrymi wynikami w nauce czy wzorową frekwencją zostali szczególnie docenieni. Z rąk Dyrektora otrzymali nagrody specjalne, dyplomy i świadectwa.
      Następnie uczniowie pod opieką p. Angeliki Winiarskiej zaprezentowali montaż słowno-muzyczny wprowadzający nastrój wakacyjny.
      Miejmy nadzieję, że wszyscy uczniowie przeżyją niezwykłe przygody, odpoczną od codziennych trudów oraz obowiązków szkolnych.
      Życzymy wszystkim uczniom, by z uśmiechem na twarzy, z wielkim zapałem, a także nową energią powrócili do naszej szkoły, która przecież wraz z pierwszym wrześniowym dzwonkiem ponownie powita każdego.