Aktualności

Spotkanie z Baśnią

Data dodania: 2019-01-14

       Chłodny, styczniowy poranek w Faściszowej zapowiadał się bardzo ciekawie. Kolejny już raz Pani Ania Skruch bardzo ciepło i „baśniowo” przywitała dzieci i rodziców, którzy bardzo licznie przybyli do „Szkoły Marzeń” na kolejne już „Spotkanie z Baśnią”. Gościem specjalnym była Pani Anna Aksamit- Mytnik - sekretarz szkoły. Czytana przez nią baśń o Kopciuszku, chociaż dobrze znana - zaciekawiła dzieci. Mamy również z uwagą słuchały utworu, który przypomniał im dziecięce lata…
       Pani Ania - jak zwykle przygotowała szereg zabaw, w których dzieci mogły wykazać się znajomością bajek, zręcznością i muzykalnością. Dzieci uczestniczyły w quizie wiedzy, tańczyły do znanego przeboju Sławomira, a także musiały pokonać tor przeszkód, zbierając punkty w postaci słodkich cukierków. Mamy bardzo skrupulatnie liczyły każdy zebrany punkt.
       Gdy już wszyscy byli zmęczeni rywalizacją, z przyjemnością wzięli udział w zajęciach plastycznych. Dzieci z pomocą rodziców wykonały piękne prace, które ozdobiły korytarz szkoły.             Jak zwykle spotkanie zakończył słodki poczęstunek dla wszystkich gości.