Aktualności

wręczenie promes

Data dodania: 2022-12-06

W poniedziałek, 5 grudnia, w Muzeum Okręgowym w Tarnowie miało miejsce uroczyste wręczenie promes na rozwój małopolskich szkół z powiatów tarnowskiego, bocheńskiego, brzeskiego, dąbrowskiego i Miasta Tarnów. Rozdania promes dokonał wicemarszałek Józef Gawron i członek zarządu Marta Malec-Lech. W wydarzeniu uczestniczyła również poseł Anna Pieczarka i radna województwa małopolskiego Anna Mikosz.
Niezmiernie miło nam poinformować, iż w gronie Grantobiorców znalazło się również nasze Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej im. Jacka Malczewskiego „Szkoła Marzeń”. W ramach projektu „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcie szkół i placówek oświatowych” otrzymaliśmy dwa granty: GRANT 3 w wysokości 40 000,00 zł na wielowymiarowe wsparcie edukacyjne i psychologiczne uczniów szkoły z terenu powiatu tarnowskiego oraz GRANT 1 – 24 999,92 zł na zakup narzędzi do nauki zdalnej dla uczniów szkoły z terenu powiatu tarnowskiego dla której organem prowadzącym jest nasze Stowarzyszenie.
W imieniu władz stowarzyszenia i całej społeczności szkolnej dziękujemy władzom województwa małopolskiego za przyznane środki. DZIĘKUJEMY!!!