Aktualności

wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „FOX”

Data dodania: 2023-05-22

Ogromny sukces naszych uczniów!
Znamy już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „FOX”! Spośród 544(!!!) szkół podstawowych z całej Polski, nasza szkoła dzięki cudownym 19 reprezentantom uplasowała się na 44 pozycji! Co więcej 6 uczniów zdobyło miejsca na podium! Mało tego- nasza uczennica Lilianna Nowak w swojej kategorii „Ducks” (klasy VII i VIII) znalazła się w wąskim gronie trzech laureatów wyłonionych spośród 3250 (!!!!) uczestników tejże właśnie kategorii.
Lili z całego serca gratulujemy Ci tego pięknego zwycięstwa i zdobycia pierwszego miejsca!!!!
Ale to nie koniec wspaniałych wieści! W kategorii „Ducks” (1D) spośród 3250 uczestników wyłoniono 33 drugie miejsca
i w tej wąskiej grupie znalazł się Michał Słowiński, uczeń klasy VII. Brawo Michał!!! 
Co więcej w tej samej kategorii jury przyznało 73 trzecie miejsca i ten właśnie godny podziwu wynik osiągnęła Milena Kochan z klasy VII. Gratulujemy Milenko!
Lista nagrodzonych osób z naszej szkoły wciąż nie została wyczerpana, bowiem spieszymy pochwalić się, że w kategorii „Bunnies” (klasy V i VI) spośród 3569 (!!) uczestników wyłoniono 133 drugie miejsca i w tej grupie znaleźli się Marysia Gondek z klasy V oraz Adam Gondek z klasy VI. Brawa dla Was Kochani!
W kategorii „Kittens” (klasy III i IV) w której udział wzięło 2769 (!!) również mamy swoją perełkę- Anella Krasowski z klasy IV znalazła się w gronie 78 osób, które zajęły II miejsce. Brawo Anello!
Jednakże wysoka pozycja szkoły w rankingu to również zasługa pozostałych uczestników, którzy także świetnie się spisali i osiągnęli wysokie wyniki. Wojtku, Lenko, Jakubie, Hubercie, Natalko, Kamilu, Zuziu, Gabrysiu, Marcelinko, Karolinko, Karinko i Karolu- oklaski dla Was! 
Wszystkim uczestnikom należą się brawa, pochwały, fanfary i słowa uznania, bo poziom konkursu był wysoki a pytania trudne, podchwytliwe i często bardzo szczegółowe (min. trzeba było wykazać się znajomością przypisanej danej grupie lektury).
Sukces naszej dream team został też doceniony przez Pana Dyrektora, który dla laureatów ufundował atrakcyjne nagrody rzeczowe (bon do Empiku), a całą ekipę specjalistów od zadań specjalnych zaprosił na wycieczkę integracyjną do Tarnowa, o której będziemy pisać w najbliższych tygodniach.
Kochani uczniowie, jeszcze raz gratulujemy Wam tego fantastycznego sukcesu!