Aktualności

Gminny Konkurs "Sherlock na Tropie Anglisty"

Data dodania: 2024-05-23

Adaś, Martynka, Sewerynek, Amelka i Przemek- nasze najmłodsze językowe zdolniachy próbowały dziś swoich sił w Gminnym Konkursie "Sherlock na Tropie Anglisty" organizowanym przez p. Marzenę Curyłło, nauczyciela języka angielskiego we Wróblowicach. W zmaganiach wzięło udział aż 37 uczniów, a poziom konkursu (jak to tradycyjnie w naszej gminie bywa) był naprawdę wysoki- niejednokrotnie to jeden punkt decydował o zwycięstwie czy miejscu na podium. Nasi mali Reprezentanci świetnie się spisali- nie tylko wykazali się wyjątkowymi umiejętnościami językowymi, ale także potrafili docenić sukcesy swoich rówieśników, wspierać się i kibicować sobie nawzajem, cieszyć się ze zdobytej w trakcie przygotowań do testu wiedzy i wznieść na wyżyny kreatywności przygotowując pracę plastyczną w trakcie prowadzonych warsztatów. 
Brawa dla nich: wszystkich i każdego z osobna!
Jednak na szczególną pochwałę zasługuje pewna mała istotka, która pokonała dziś ogromny stres i przebojem wdarła się do TOP 3 Małych Anglistów.
 
MARTYNKA ŁAZARZ, uczennica klasy I zajęła dziś 3 miejsce w kategorii klas pierwszych!  Brawa!
Dziękujemy Organizatorom, pozostałym Uczestnikom i ich Opiekunom za kolejne, udane spotkanie małych i większych miłośników języka angielskiego