Aktualności

Piknik Szkolny

Data dodania: 2022-06-10

Ależ to był radosny dzień! Piknik Szkolny udał się znakomicie. Choć poranek był pochmurny i niejedna kropelka deszczu wisiała w powietrzu to tuż przed rozpoczęciem imprezy niebo się rozpogodziło i, ku radości uczniów, zaserwowalo nam iście letnią aurę.
I całe szczęście, bo dzieci wprost nie mogły się doczekać zabawy z Paniami Animatorkami, które dzięki życzliwości Pani Renaty zadbały o moc atrakcji i dobre humorki naszych podopiecznych. Zabawy taneczne i sportowe, pokazy baniek mydlanych, malowanie twarzy i pyszna wata cukrowa z pewnością przypadły do gustu zarówno przedszkolakom jak i młodzieży ze starszych klas. Niezawodne Mamusie i Tatusiowie z Rady Rodziców uwijali się jak mróweczki serwując wyśmienite kiełbaski, ciasta i lody. Pan Dyrektor również czuwał by wszyscy mogli cieszyć się dzisiejszym dniem na sto procent.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Pikniku Szkolnego. Niech zamieszczone poniżej zdjęcia będą najlepszym wyrazem tego jak radośnie było dziś na naszym szkolnym podwórku. ????