Aktualności

Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego

Data dodania: 2024-05-17

Kolejne sukcesy naszych Wspaniałych Uczniów na konkursie języka angielskiego! Dzisiaj Amelia Truchan z klasy IV, Anella Krasowski z klasy V i Maria Gondek z klasy VI reprezentowały naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego ‘Challenge your English’ organizowanym przez SP im. Lanckorońskich w Zakliczynie. Nasze Perełki poświeciły sporo czasu na przygotowania, ponieważ materiał konkursowy obejmował nie tylko wiedzę z zakresu słownictwa czy gramatyki, ale także kultury, geografii i ciekawostek o Stanach Zjednoczonych. Poziom konkursu naprawdę był baaaardzo wysoki i wszyscy uczestnicy świetnie się spisali. Tym bardziej miło nam ogłosić, że:
Anella Krasowski zdobyła 3 miejsce w kategorii klas V! 
Marysia Gondek zdobyła 3 miejsce w kategorii klas VI 
Amelka Truchan (której składamy najlepsze życzenia urodzinowe ) dzielnie walczyła w dogrywce i ostatecznie zajęła wysokie IV miejsce!
Gratulujemy Dziewczynkom wysokich wyników! 
Dziękujemy również Organizatorom oraz pozostalym Uczestnikom za kolejną możliwość nie tylko sprawdzenia swoich umiejętności, ale zdobywania nowych doświadczeń i zawierania nowych znajomości w przyjaznej, wolnej od rywalizacji atmosferze